COVID-19 kožní

UPOZORNĚNÍ

Z důvodu aktuální epidemiologické situace a na základě nařízení Vlády ČR a doporučení Sdružení ambulantních specialistů pracuje kožní ordinace pouze v omezeném režimu. A to po dobu platnosti karanténních opatření.

Do této doby je nutné zrušit preventivní a odložitelná vyšetření a ošetření. V případech, kde je to možné, budeme poskytovat péči elektronickou formou. Akutní ošetření budeme provádět jen po předchozí telefonické domluvě v určeném čase a to ve všední dny kromě úterý od 8 do 11 hodin. Vstup do ordinace bude umožněn pouze s rouškou.

Pokud máte respirační onemocnění, jste v nařízené karanténě, byli jste v kontaktu s nemocným koronavirem nebo jste cestovali do rizikových zemí (dle aktuálního seznamu MZČR), pak nás vždy kontaktujte telefonicky ještě předtím, než přijdete k vyšetření.

Budeme postupně kontaktovat již objednané pacienty a domlouvat se s nimi na dalším postupu v konkrétních případech. Pokud se Vám nedovoláme, pak do ordinace nechoďte, dokud se s námi nejprve sami nespojíte telefonicky. Pokud se nám nemůžete dovolat, napište prosím SMS zprávu nebo e-mail.

Telefon: 723 081 445